Olympiáda v piškvorkách

[22. 11. 2021] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Ve středu 17. listopadu se konalo oblastní kolo olympiády v piškvorkách, do které vyslalo i naše gymnázium tým, a to ve složení: Tereza Zápotocká, Filip Kúdelka, Lukáš Zeman (4. A), Kryštof Klvaňa a Ondřej Kopecký (V6. A).  Stejně jako v minulých letech mělo i tentokrát vše proběhnout standardní prezenční cestou formou turnaje v krajském městě. Jen pár dní před plánovaným termínem konání bylo však kvůli epidemiologické situaci rozhodnuto o přesunu turnaje do online prostoru. Každý tak svá kola proti soupeřům odehrál připojený k danému hernímu serveru z domova ze svého počítače. Všechny překvapilo, jak vše dobře a hladce proběhlo. Spojení nepadalo, zápasy probíhaly rychle a svižně a všichni se připojovali včas.

V  konkurenci celkem 22 týmů z celého kraje se turnaj velmi vydařil, náš hranický tým se totiž umístil první a s přehledem si zajistil postup do další fáze celé olympiády, která proběhne v následujících týdnech.

Jako celek je olympiáda v piškvorkách precizně zorganizovaná akce, které se rozhodně stojí za to zúčastnit, a v níž má naše gymnázium dlouholetou tradici, jež snad bude pokračovat i v letech následujících.

Kryštof Klvaňa

Aktuality

Přednáška Mgr. Jakuba Bělíčka z PřF UP (téma-fotosyntéza) sem BICH ve výuce

[28.02.2022]

Přípravné kurzy pro přijímací zkoušky

[24.02.2022]

Workshop na téma Exekuce a insolvence, V5.A. 3.A

[22.02.2022]

TSP nanečisto (matematicko-analytické schopnosti) 4.A a V6.A

[21.02.2022]