Pozvánka na detektivní programovací hru – FS ČVUT a Vzdělávání budoucnosti

[19. 06. 2021] | Uveřejnil: administrator

zveme všechny studenty k účasti na projektu Vzdělání budoucnosti, za kterým stojí studenti a absolventi Fakulty strojní ČVUT v Praze. Bezplatné lekce Pythonu, Arduina a 3D tisku jsou pořádány ve spolupráci s neziskovou organizací Vzdělávání budoucnosti a Fakultou strojní ČVUT v Praze.

Prosíme Vás o nabídnutí těchto kroužků Vašim žákům. Studenti se mohou přihlašovat na https://vzdelanibudoucnosti.cz/krouzky-pro-deti .

ONLINE lekce se konají ve dnech 14. 6. a 15. 6. 2021.

Lekce jsou určeny primárně studentům ZŠ a SŠ/gymnázií, kteří mají zájem o „Vzdělání budoucnosti“ jako je IT a komunikace s PC. Vše bude probíhat pod dohledem zkušených pedagogů.

Kurzy budou probíhat ONLINE z pohodlí domova Vašich studentů a jsou zcela ZDARMA.

Doporučujeme vám také online detektivní programovací hru Python GO 2, která se koná 19. 6. 2021. Jedná se už o druhé pokračování úspěšné hry, které se na podzim zúčastnilo 800 IT nadšenců z řad dětí, studentů i dospělých. Za pomoci programování se účastníci budou snažit vyřešit případ a pomoci detektivovi Valerianu Drakeovi.

Jedná se o hru s příběhem, video tutoriály a online podporou vhodnou i pro úplné začátečníky. Jednoduché přihlášení k výukové hře naleznete zde: https://pythongo.cz/

Plakát k akci pro její sdílení, naleznete ke stažení v příloze. Budeme velice rádi za sdílení obou možností Vašim žákům.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Děkuji a přeji hezký den,

Ing. Kristýna Čermáková
Fakulta strojní ČVUT v Praze
PR a Propagace
Technická 4, Praha 6
Tel.: 777 723 603

Programovací soutěž PythonGo

Programovací soutěž PythonGo

Aktuality

Přednáška Mgr. Jakuba Bělíčka z PřF UP (téma-fotosyntéza) sem BICH ve výuce

[28.02.2022]

Přípravné kurzy pro přijímací zkoušky

[24.02.2022]

Workshop na téma Exekuce a insolvence, V5.A. 3.A

[22.02.2022]

TSP nanečisto (matematicko-analytické schopnosti) 4.A a V6.A

[21.02.2022]